Van Ventura naar San Francisco
Blijf op de hoogte en volg Marianne
12 September 2013 | Verenigde Staten, San Francisco
Het eerste stuk rijdt Eric de camper, daarna mag ik het stuur overnemen. Het is erg wennen (vooral omdat het een automaat is) maar na een tijdje went het wel.
Na de lunch, een heerlijke uitsmijter, neemt Eric het stuur weer over voor het laatste deel van de route. Het is een mooie afwisselende route langs de kust, door een enorm landbouwgebied, door een wijnbouwgebied en zelfs een klein stukje bos.
Hoewel het dus een leuke rit is waarbij er altijd wel iets te zien is zijn we toch blij als we om half zeven de afslag Candlestick stadium tegenkomen. Dat betekent namelijk het einde van de reisdag.
-
12 September 2013 - 09:25
Remon:
Hey, mooie foto's en erg leuk om het reisverslag te volgen. Veel plezier!
Maare, wat "doe je" gemiddeld op de lange doorgaande stukken met zo'n hok? 55 mph? 65 mph? -
13 September 2013 - 05:39
Marianne :
Hoi, we hebben gemiddeld 65 mph mogen rijden (sommige stukken 70 mph) dus jij mag uitrekenen hoelang we gereden hebben.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley